נגישות
 

כל מה שחשוב לדעת על ציפוי דלתות פנים

בשנים האחרונות התפתח והתקדם שוק דלתות הפנים, ולקהל הרחב מוצעות דלתות איכותיות ומעוצבות עם ציפויים חדשניים. ציפויים אלו משפרים את עיצובה של הדלת, את עמידותה בפני מזיקים ומים, ובנוסף לכך שומרים על צבעה לאורך זמן. חברת פנדור מציעה ללקוחותיה דלתות בעלות ציפויים מתקדמים וחדשניים, כאשר לכל ציפוי תכונות ייחודיות משלו. 

החשיבות של ציפוי דלתות פנים

בעת בחירת דלתות פנים מהווה החזות שיקול עיקרי, בשל ההשפעה הגדולה של הדלתות על עיצוב הבית והאווירה השורה בו. החזות נקבעת ראשית בהתאם לסוג הציפוי של הדלת, אשר הופך אותה למעוצבת ואיכותית למראה, ומעניק לה מרקם וברק ייחודיים. מעבר לכך, איכות הציפוי תקבע במידה רבה את עמידות הדלת בפני פגיעות וחבלות, מים ומזיקים, והיא גם תתרום באופן מהותי לשמירה על איכות צבע הדלת. 

הבעיתיות בציפוי דלתות מהדור הישן

בעבר הלא רחוק, הוצעו דלתות פנים מעוצבות לצרכנים בישראל רק עם ציפוי למינציה. ציפוי זה עדיין קיים בשוק ונחשב לבסיסי והזול ביותר, אך בהתאם לכך גם איכותו ירודה יחסית. זהו ציפוי של פלסטיק או נייר דק המשמש בעיקר בדלתות לבודות, אשר מוצמד אל הדלת בחום או בלחץ. יש לציין כי דלתות אלו מאופיינות בעמידות נמוכה בפני מים ולכן מתאימות בעיקר לחללים עם שטיחים ופרקטים. כמו כן, ציפויי למינציה מתקלפים בקלות עקב חבלות ושריטות שטחיות, ולא ניתן עוד לשחזרם. לכן, אם הינכם מחפשים אחר דלתות פנים עמידות ומעוצבות, כדאי שתתנו את דעתכם על ציפויים מהדור החדש.

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ציפוי דלתות חדשניים

 

חברת פנדור מציעה ללקוחותיה דלתות פנים איכותיות עם הציפויים החדשניים ביותר, כאשר שלושת סוגי הציפויים המובילים הינם:

● ציפוי צבע לדלת אקרילי בשיטת ייבוש UV: זהו ציפוי המבוצע בהליך מיוחד בו הדלתות נצבעות בחום גבוה בתוך תנורים ייעודים והייבוש נעשה בקו UV. ההליך מעניק לדלת ציפוי אחיד בעל רמת גימור גבוהה ביותר, שאינו משנה את צבעו כמעט לאורך השנים
● ציפוי דלת פורמייקה איכותי: מדובר בלוחות פורמייקה איכותיים, עבים, גמישים ועמידים, המגיעים בשלל גוונים וטקסטורות כדוגמת שמנת, קנטו לבן או קנטו כסף. אלו הם ציפויים סינטטיים המוצעים עבור 
דגמי יוניק או פרימיום, ומאופיינים בעמידות גבוהה בפני מים, שינויי טמפרטורות, שחיקה ושריטות, ובנוסף לכך קל מאוד לנקותם. 


שמירה על צבע הדלת

אחת הסיבות המרכזיות לרכישת דלתות עם ציפויים חדשניים, הינה יכולתם לשמור על צבעי הדלת המקוריים לאורך זמן מבלי שידהו. זאת לעומת ציפויים ישנים הנוטים לדהות ולהצהיב עם השנים. כך לדוגמא, דלתות צבע אקרילי של פנדור אינן דוהות או מצהיבות.  

עמידות בפני מזיקים

ציפויי דלתות הפנים החדשניים מעניקים לדלת גם עמידות טובה בפני מזיקים שונים, כמו תולעי עץ או טרמיטים, ומונעים את חדירתם לחלקים הפנימיים של הדלת. ידועות במיוחד בעמידותן הן דלתות בעלות ציפוי פורמייקה העשויות מחומר סינטטי שמונע חדירת מזיקים, וכן דלתות צבע שכן הצבע נצבע על לוחות פורמייקה ולא MDF . 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

אולם התצוגה
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש,
טלפון: 03-9555051
אולם התצוגה דיזיין
סנטר בני ברק:
כתובת: קניון דיזיין סנטר, קומה 3 
רח' הלח"י 2
טלפון: 03-6162120

אולם תצוגה קרית גת:
כתובת:
 ישראל פולק 44
טלפון: 08-8588500

הנהלת פנדור
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש
טלפון: 03-9555000

אולם התצוגה נתניה:
כתובת: מתחם הום דיזיין,
הגביש 10, א.ת פולג
טלפון: 09-7414471

מכירות לקבלנים וסוחרים
office@pandoor.co.il
פקס: 03-9617446