אדריכל / מעצב?
מעוניינים לקבל הצעת מחיר?× סגור

מרוצים מפנדור? ספרו לנו על כך

אנחנו  כאן כדי לספק לכם את השירות הטוב, המהיר והיעיל ביותר כפי שסיפקנו עד עכשיו לקהל לקוחותינו

אנחנו מודים לכל לקוחותינו על הנאמנות, הפירגון והאמון לאורך כל הדרך

כתבו לנו תגובה

לקוחות מספרים

אורי ורדי , אשדוד היום התקינו בביתנו דלתות פנדור. ברצוננו לציין את העבודה המקצועית המסורה והאדיבה של המתקין לירן דבש ועוזרו מיכאל. כמו כן ברצוננו לציין את הליווי האדיבות והמקצועיות של סוכן המכירות יורם דיין מסניף נתניה. הלוואי וירבו כמותכם בישראל.
עמליה ברגר , תל אביב תודה לליאור גברעם מסניף דן דיזיין על השירות יוצא מהכלל! מקצועי, אדיב וגם בטלפון אפשר לשמוע שהוא מחייך! תודה על החווית קנייה אחרת.
משפחת תירם , יישוב אליכין שלום רב, לאור ההתקנה הנפלא של המתקין אלי גנדס החלטתי לרשום מכתב תודה והערכה על שירות נפלא אמין ומקצועי, אלי אדם צנוע ושקט אשר התקין את הדלתות תוך כדי שמירה על ניקיון וחינניות רבה. לדעתי מגיע לו קידום.
איתמר ורבקה שוהם , פתח תקוה שלום ברצוננו להודות לאיש המכירות ליאור גברעם על עזרתו הרבה - הן בבחירת הדלתות המתאימות עבורנו, והן ביחס הלבבי והרצון הכן לעזור. כמו כן, רצינו גם להודות לנוריאל ולעוזרו על התקנת הדלתות. שניהם עשו עבודה מקצועית, נקיה, יפה, ומדויקת. בנוסף, נוריאל סיפק הסברים על הדלתות, ההרכב ואיך לשמור עליהם. שניהם - אנשי מקצוע לעילא ולעילא. לסיכום - אנו שמחים שבחרנו בדלתות פנדור ומקווים להנות מהדלתות הללו לשנים רבות. תודה רבה! איתמר ורבקה שוהם.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

כתבו לנו תגובה

× × סגור