נגישות
 

טיפים לבחירת דלתות פנים לחדרי ילדים

חברת פנדור מציעה מבחר גדול של דלתות פנים עבור חדרי ילדים, המותאמים בסגנונם לעיצוב הכולל של הבית, ועונים על צרכיהם השונים של הילד והוריו.  חשוב לדעת כי בחירת דלתות פנים לחדרי ילדים מורכבת ממספר שיקולים שיש להביא בחשבון. אלמנטים אלו כוללים את סוג הדלת ועמידותה בפני חבלות, גוון הדלת והתאמתו לגיל הילד ולצרכיו המשתנים, וכן עמידותה של הדלת בפני מים, היותה קלה לניקוי, ולא פחות חשוב - אטומה בפני רעשים.

בחירת גוון ועיצוב לדלתות חדר ילדים 

בעת בחירת גוון לדלת חדר ילדים יש להתחשב בכך שהדלת תשרת את הילד לאורך שנים רבות, שבמהלכן ישתנו כמובן טעמו וצרכיו. לכן, במרבית המקרים עדיף לבחור בגוון ניטראלי המתאים לכל גיל ולכל עיצוב משתנה של חלל החדר. כמו כן, מומלץ לבחור דלת בעלת עיצוב צעיר ורענן המשרה אווירה קלילה ונעימה, עם קווי עיטור בודדים ופשוטים.


דלת עמידה וקלה לניקוי 

ילדים נוטים מטבעם להשתולל ולשחק, בעוד מודעותם לשמירה על סביבתם נמוכה בהרבה מזו של מבוגרים. הדבר נכון במיוחד כשמדובר בחדרם הפרטי, המהווה את המקום העיקרי בו הם יכולים לשחק ולהשתולל. לכן, בעת בחירת דלת לחדר ילדים חשוב לבחור מוצר חזק ועמיד שיוכל לשמש אתכם לאורך שנים רבות. בתוך כך, יש לתת את הדעת על היותו של ציפוי הדלת עמיד בפני חבלות ושריטות כדי לשמור על חזות אסטטית. כמו כן, מומלץ לבחור דלת פנים בעלת ציפוי שקל לנקות, ושניתן להסיר ממנו בקלות באמצעות מטלית לחה מגוון סוגי כתמים, לרבות סימני ידיים, כתמי אוכל וצבעים. כל זאת מבלי לפגום באיכות הדלת והגוון. לבסוף, אם מדובר בדלת שתהיה חשופה לאור שמש ישיר במשך שעות רבות, חשוב לרכוש מוצר עמיד בפני עיוותים, דהייה ושינויים אחרים שאור השמש עשוי לגרום. דלתות עץ אינן מתאימות לתנאים אלו.

דלתות הזזה לחדרי ילדים  

אחד מסוגי הדלתות המבוקשים ביותר עבור חדרי ילדים הוא דלתות הזזה, המגיעות במגוון גדלים ואפשרויות להתאמה אישית. הסיבה לביקוש הגבוה עבור סוג זה של דלתות נעוצה בפשטות פעולת הפתיחה, שמבוססת על החלקה ולא על תנועת סיבוב ידית המקשה על ילדים קטנים. כמו כן, דלתות הזזה מתאימות במיוחד לחדרי ילדים קטנים מאחר שהן תופסות שטח קטן מהחלל. מעבר לכך, דלתות הזזה הינן בטוחות יותר עבור ילדים, מכיוון שבניגוד לדלתות רגילות הן נטולות צירים העלולים לגרום לפגיעה באצבעות הידיים, וגם אי אפשר לטרוק אותן ולגרום לפגיעה עצמית או באחרים.  

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דלת פנים שתעניק פרטיות  

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת דלת לחדר ילדים הינו אטימותה מפני רעשים, ומדובר בנושא מהותי עבור ילדים קטנים וגדולים כאחד. ילדים קטנים נוטים מטבעם להרעיש, אם בעת משחק עם חברים או לבד, ולכן דלת אטומה לרעשים תבטיח את התנהלותו השלווה והתקינה של הבית למרות רמת הדציבלים הגבוהה של הזאטוטים. מנגד, ככל שהילדים מתבגרים הם זקוקים יותר לפרטיות  ולהפרדה בינם לבין שאר דיירי הבית, וצורך זה מסופק שוב בעזרת דלת מבודדת. חשוב לציין כי רמת הבידוד של דלתות נקבעת בעיקר על ידי חומרי הגלם הפנימיים המרכיבים אותן, וככל שהדלת יותר איכותית ומתקדמת מבחינת חומריה כך רמת הבידוד שתספק תהיה טובה יותר. דוגמא מצוינת לכך מהוות דלתות פנדור עם מילוי פלקסבורד, המורכב מסיבי פשתן ושבבי עץ דחוסים שמעניקים בידוד אקוסטי ותרמי מעולה. כמו כן, מומלץ שגם היקף הדלת יכיל רכיבים אטומים ומבודדים, אשר יבטיחו סגירה שקטה.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

אולם התצוגה
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש,
טלפון: 03-9555051
אולם התצוגה דיזיין
סנטר בני ברק:
כתובת: קניון דיזיין סנטר, קומה 3 
רח' הלח"י 2
טלפון: 03-6162120

אולם תצוגה קרית גת:
כתובת:
 ישראל פולק 44
טלפון: 08-8588500

הנהלת פנדור
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש
טלפון: 03-9555000

אולם התצוגה נתניה:
כתובת: מתחם הום דיזיין,
הגביש 10, א.ת פולג
טלפון: 09-7414471

מכירות לקבלנים וסוחרים
office@pandoor.co.il
פקס: 03-9617446