נגישות
 

קטלוג דלתות פנים שנת 2018

קטלוג דלתות פנים שנת 2018

להלן קטלוג המוצרים של פנדור לשנת 2018. קטלוג זה כולל דלתות פנים מן המעלה הראשונה אשר מספקות אקוסטיקה, אטם מוחלט וטריקה שקטה לכל דייר. הדלתות נחשבות קלות ביותר לגרירה ועל כן מאפשרות לכם לצאת ולהיכנס לכל חדר ממש בקלות.

בחירה מומלצת של דלת מהקטלוג

אנו ממליצים להתעדכן על מבצעים והנחות למוצרים על מנת למצוא את הדלת המתאימה ביותר עבורך. בנוסף, היינו בודקים גם בימים אשר סמוכים לימי חג ומועד, אז בדרך כלל ישנן הנחות על דלתות פנים. נוסף על כך, אם חברת דלתות הודיעה על נקודות ציון חשובות הקשורות לפועלה, כמו למשל "חגיגת X שנים לפעילות החברה", לא קטנים הם הסיכויים שיהיו הנחות בשל כך. מי שמעוניין לרכוש דלת פנים בזול ובאיכות מוזמן לבחור אותה באמצעות קטלוג חכם הממיין את הדלתות לסוגיהן ומספק מידע מלא אודותיהן על מנת לאפשר לכם לקבל החלטה רציונלית, חכמה, כזו שאתם שלמים במאת האחוזים עמה.

 
דלת פנים למשרדדלת מעוצבת למשרד

דלתות פתיחה

מהמעוצבות שבאסופת דלתות פנים 2018. חלקן כוללות שימוש בפיתוחים וגילופים בסגנון איטלקי עתיק, וחלקן מציגות חלונות זכוכית עליהן. חלקן בעלות טקסטורה חלקה לחלוטין, וחלקן בעלות טקסטורה מחוספסת וצבעונית יותר המדמה גזע של עץ חי, גבשושיות סימטריות, ועוד. דלתות פתיחה מאופיינות במשקופים וידיות, אותם יש לדעת לבחור היטב. דלת עם משקוף עבה שהפלטה מוטמעת בתוכו – תהיה טובה בעיקר לחדרים גדולים, בעוד שדלת שהיא בעובי של המשקוף שלה בשל כך שהוא דק וקטן, תתאים יותר לחדרים קטנים.

דלתות הזזה

דלתות הזזה לוקחות אותנו צעד נוסף קדימה אל עבר דלת שלא צריך לספק לה נפח פנוי לפתיחתה וסגירתה. בנוסף, גם כשהיא מוזזת הצידה בשביל לפתוח אותה, ניתן למקם אותה בתוך פיר בקיר, אשר חוסך לכם את נוכחותהּ בפתח הכניסה. דלתות הזזה ניתן לעצב בשלל סוגים, עם עיצובים או בלעדיהם, במרקם חלק לגמרי.

דלתות זכוכית

קטלוג דלתות פנים 2018 מכיל כמה דלתות זכוכית המיועדות לשיפור העיצוב ולשדרוג שלו.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

אולם התצוגה
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש,
טלפון: 03-9555051
אולם התצוגה דיזיין
סנטר בני ברק:
כתובת: קניון דיזיין סנטר, קומה 3 
רח' הלח"י 2
טלפון: 03-6162120

אולם תצוגה קרית גת:
כתובת:
 ישראל פולק 44
טלפון: 08-8588500

הנהלת פנדור
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש
טלפון: 03-9555000

אולם התצוגה נתניה:
כתובת: מתחם הום דיזיין,
הגביש 10, א.ת פולג
טלפון: 09-7414471

מכירות לקבלנים וסוחרים
office@pandoor.co.il
פקס: 03-9617446