נגישות
 

עיצוב דירה יוקרתי בעזרת דלתות פנים פנדור

עיצוב דירה יוקרתי בעזרת דלתות פנים פנדור

כאשר אתם בתהליך קביעת דלתות פנים בבית – מאד מומלץ להיעזר בדגמי היוקרה של ענקית הדלתות פנדור. החברה אשר מייצרת דלתות פנים עבור מאות אלפי משקי בית בישראל, מהווה דוגמה ומופת לדלתות בוטיק המשמשות בבית למשך זמן רב, ומעניקות לכל דייר את המענה המלא לו הוא זקוק: טריקה שקטה, גרירה קלה, ועמידוּת חסרת פשרות למשך שנים רבות מאד. במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד על המסלול המלא לעיצוב דירה באמצעות דלתות פנים פנדור יוקרתיות.

בחרו עיצוב לדלתות בהתאם לעיצוב הבית המבוקש: יש להתבסס על צבע וצורה מוגדרת

בהינתן שהבית חדש, התחילו את פרויקט העיצוב שלו בקביעת הדלתות. החלטה כזו היא יותר ממצוינת, שכן אז ייסלל לכם הנתיב המלא לקביעת העיצוב הכולל באופן הרבה יותר חד וברור מאשר אם רכיב אחר היה זה שממנו מתחילים את התהליך (כך, למשל, עיצוב מערכות ישיבה או חיפויי קיר היה מקשה עליכם להחליט מה יעוצב בהמשך, לעומת דלתות, שיוצקות לבית מיד את זהותו העיצובית החדה והברורה). דלתות פנים יכולות להיות מעוצבות בסגנון כפרי או בורגני, ובצביון עתיק או חדשני. כל צביון יכול להשתלב בכל סגנון ולהיפך. אם אתם בוחרים בסגנון בורגני, למשל, ניתן לקבוע עיצוב בורגני קלאסי, עם דלתות פיתוחים וגילופים, או עיצוב בורגני מודרני עם דלתות חלקות. בעיצוב כפרי ניתן לשלב דלתות פיתוחים ייעודיות לתבנית דקורטיבית זו, או לבחור דלתות חלקות עם 2 פאנל של פנדור ליצירת מראה כפרי אותנטי. בהינתן שהצביון יהיה עתיק, העדיפו צבעי עץ, ואם הוא צפוי להיות מודרני, העדיפו צבעים בהירים ובעיקר לבנים.

דלתות לביתדלת יוקרה לבית

בחרו ברכיבים נלווים מועדפים

ניתן להחליף לדלת את ידית בדגם אחר אשר נראה כמתאים יותר לעיצוב החדר. בחדרים קטנים, העדיפות היא לבחור ידית קטנה ובחדרים גדולים – ידית גדולה. הדבר נועד על מנת כי דלתות פנים לא יצרו מיקוד עודף בתשומת הלב כאשר מתבוננים על תכולת הפנים של החדר. לדלת ניתן להוסיף חלונות זכוכית, צו אור, שינוי צבע, ועוד. זכרו כי דלתות פנים צריכות להתאים לצרכים הפונקציונאליים שלכם ולא רק לאלו הדקורטיביים.

בחרו דלתות על פי גודל החדר: דרשו להתבונן בהדמיות מחשב

בדרך זו אתם תוכלו לדעת האם דלתות פנים פנדור אשר החברה מציעה לכם יכילו משקופים וידיות בולטות מדי או משתלבות כראוי בחדר שלכם. ניתן לצפות בהדמיות מחשב אשר מציגות את הדלתות מותקנות כביכול בחדרים, ולבחור בהתאם לזה שלכם.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

אולם התצוגה
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש,
טלפון: 03-9555051
אולם התצוגה דיזיין
סנטר בני ברק:
כתובת: קניון דיזיין סנטר, קומה 3 
רח' הלח"י 2
טלפון: 03-6162120

אולם תצוגה קרית גת:
כתובת:
 ישראל פולק 44
טלפון: 08-8588500

הנהלת פנדור
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש
טלפון: 03-9555000

אולם התצוגה נתניה:
כתובת: מתחם הום דיזיין,
הגביש 10, א.ת פולג
טלפון: 09-7414471

מכירות לקבלנים וסוחרים
office@pandoor.co.il
פקס: 03-9617446