נגישות
 

מחיר דלתות פנים פנדור

 מחיר דלתות פנים פנדור

עבור דלתות פנים מחיר נקבע בהתאם למספר פרמטרים מרכזיים. ראשית כל, נשאלת השאלה מה היו חומרי הייצור של הדלת. לדוגמה, בתחום הדלתות המגולפות, עם הפיתוחים המלבניים, יש 2 אופציות: עץ טבעי ופולימר. שאר חומרי הייצור לא מתאימים לשיטת הייצור הזו. בשל כך שהעץ הטבעי הוא החזק, האיכותי ועל כן היקר מבין השניים, דלת פיתוחים ממנו תתומחר יקר יותר מאשר דלת פנים דומה מפולימר. שנית, ישנו העניין של נוסח העיצוב בהתאם להיצע וביקוש. ישנם זמנים בהם עיצובים קלאסיים ועתיקים, המתבססים על פיתוחים מגולפים, מבוקשים יותר ועולים יותר מאשר דלת חלקה. ברם, בתקופות בהן עולה קרנה של הדלת המבריקה, דווקא משטח ללא פיתוחים, עם פורמייקה נוצצת, כל שכן עם חלונות זכוכית בדלת – יתומחר יקר יותר.
 
דלת פנים עמידהדלת פנים מעוצבת

אל תשאלו את עצמכם מה הכי יקר, אלא מה הכי מתאים עובדתית לבית שלכם

לעתים, דווקא הדלת הזולה עשויה להוות פתרון עבורכם אם העיצוב שלה מתאים לבית. כמובן שעליכם לוודא כי עבור דלתות פנים מחיר במקרה הזה לא נקבע בשל ירידת איכות אלא בשל מבצע מיוחד או מגבלה שאתם יכולים להתבסס עליה. לדוגמה, בפורמייקה ישנה בעיה שלא ניתן ליצור דלתות מכופפות ומגולפות, ובשל כך מחירו כחומר גלם נמוך. ברם, מי שיש לו דלתות פורמייקה יודע כמה הן עמידות, חזקות ואקוסטיות, וזאת מבלי להזכיר את נוחיות השימוש בהן: גרירה קלה, טריקה שקטה ומשקל קל. מי שגר בבית מודרני עם רהיטים בעלי מרקם חלק לא יצטרך לחפש דלת פולימר או אפוקסי יקרה, כשהפורמייקה נמכרת לו הרבה יותר בזול בשל מגבלה שאינה נחוצה לו למימוש בלאו הכי.

טיפים לאיתור דלתות פנים זולות

חיפוש אחר מבצעים – במבצעים מיוחדים, חנויות דלתות יוצאות לסיילים על דגמים מסוימים בשל מטרה לקדם אותם. חפשו את ההזדמנויות שלכם לקנות דלת פנים במחיר מוזל, בשל תמורה זו.
 
חיפוש הדלת בסמוך לחגים ומועדים – ימים סמוכים לחגים ומועדים הם הזמנים הנפוצים ביותר להורדת מחירי הדלתות.
 
רכישה סיטונאית – אל תחליפו דלת פנים אחת, אלא את הדלתות בבית כולו. המחיר של דלת פנים פנדור במקרה זה יהיה הרבה יותר זול PER אחד. דלתות פנים פנדור הנרכשות באותה חשבונית מגשימות לכם חלום ומאפשרות רכישה זולה על כל דלת ודלת.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

אולם התצוגה
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש,
טלפון: 03-9555051
אולם התצוגה דיזיין
סנטר בני ברק:
כתובת: קניון דיזיין סנטר, קומה 3 
רח' הלח"י 2
טלפון: 03-6162120

אולם תצוגה קרית גת:
כתובת:
 ישראל פולק 44
טלפון: 08-8588500

הנהלת פנדור
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש
טלפון: 03-9555000

אולם התצוגה נתניה:
כתובת: מתחם הום דיזיין,
הגביש 10, א.ת פולג
טלפון: 09-7414471

מכירות לקבלנים וסוחרים
office@pandoor.co.il
פקס: 03-9617446