נגישות
 

דלתות מעוצבות לבית יוקרתי יותר

 דלתות מעוצבות לבית יוקרתי יותר

אם אתם שואפים לחיות בבית מעוצב יותר, מפואר יותר, כזה שבאמת נותן הרגשה של בית, ולא של מקום בו אתם האורחים, המפתח להצלחת המהלך טמון בדלתות. החל מדלת הכניסה, ועד דלתות הפנים, הן אומרות המון על איכות העיצוב של הבית שלכם, ומשדרות יוקרה בהתאם למה שרואים. במקבץ שאלות ותשובות זה תוכלו לדעת כיצד להתאים דלתות יוקרה מעוצבות לבתיכם, וליהנות מעיצוב מחודש ומרחיק לכת.
 
דלת פנים אקוסטיתדלת פנים ייחודית

מהי המשמעות של דלת מעוצבת? כיצד הדמיית מחשב בחנות יכולה לרמוז לי מה מתאים לבית?

כשאתם בוחנים התאמה של דלת מעוצבת לבית, מומלץ כי תעשו זאת בהתאם לשלוש אמות מידה: צבע, צורה ופרספקטיבה. צבע של דלת כניסה עשוי להיות שונה לחלוטין מהסביבה ומהנוף, ואפילו ממה שיש בתוך הבית, אם הוא נבחר בהינתן לסמל סטטוס או מודל ידוע מראש. לדוגמה, מי שבוחר דלת אדומה חומה מוזהבת מכוון לכך שהבית שלו יהיה וינאי עתיק, לעומת מי שבוחר דלת שחורה שהטריגר שלה הוא עיצוב לונדון. בשונה מכך, צבע של דלת פנים חייב להתבסס על צבעים דומיננטיים במרחב הבית על מנת שהדלת תתאים. הצורה היא למעשה הטקסטורה של הדלת: האם היא חלקה, או שמא יש עליה פיתוחים וגילופים? אם הבית שלכם מעוצב קלאסי, כנראה שהאחרונות יתאימו יותר מהראשונות, ולהיפך. פרספקטיבה מכוונת לכך שאת הדלתות אתם צריכים לבחור באחריות, בהתאם לגודל החדר. בחירת דלת עם חלקים עבים ובולטים בחדר קטן תיצור עליה מיקוד יתר ולכן תיראה בו מגושמת, כמו גם דלת עם רכיבים קטנים ודקים בתוך חדר גדול, שם לא תהיה כמעט השפעה של העיצוב.

משקוף וידית

כיום המשקופים שמייצרים הינם משקופים מרובעים המתאימים לכל עיצוב שרק תרצו. את הידיות מומלץ להתאים לדלת לפי עיצוב הדלת שעליו בחרתם. אם מדובר בדלת חלקה נרצה לקשט אותה עם ידית מעוצבת יותר ולא מרובעת רגילה לעומת דלת עם חריטה שנוכל לשלב בה כל ידית .

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

אולם התצוגה
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש,
טלפון: 03-9555051
אולם התצוגה דיזיין
סנטר בני ברק:
כתובת: קניון דיזיין סנטר, קומה 3 
רח' הלח"י 2
טלפון: 03-6162120

אולם תצוגה קרית גת:
כתובת:
 ישראל פולק 44
טלפון: 08-8588500

הנהלת פנדור
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש
טלפון: 03-9555000

אולם התצוגה נתניה:
כתובת: מתחם הום דיזיין,
הגביש 10, א.ת פולג
טלפון: 09-7414471

מכירות לקבלנים וסוחרים
office@pandoor.co.il
פקס: 03-9617446