נגישות
 

מה זה דלתות הזזה כיס?

מה זה דלתות הזזה כיס?

 דלתות הזזה כיס הן דלתות אשר מוזחות ימינה כאשר הן נפתחות ושמאלה כאשר הן נסגרות, או להיפך. בדרך זו, אין נפח, ועל כן נחסך מקום באופן ניכר בכל חדר, אך זה עוד לא הכל: חשבתם מה תעשו אם תפתחו את הדלת  ותגלו שהיא מקטינה את מרחב הכניסה? לשם כך נועדה דלת הזזה כיס. בדלת זו, נחצב חור בהתאם למידות הפתח והדלת. מאפשר לכם להטמיע את החלק המקופל בפנים וליהנות ממרחב כניסה מלא. שליפת הדלת מהכיס קלה מאד ומאופשרת באמצעות שחרור מהנצרה, משיכה וסגירה.

בחירה מתוך מכלול עיצובים רב

 

בחירת דלת הזזה כיס מתאפשרת לכם מתוך מכלול רב של עיצובים מרשימים . בדרך זו אתם יכולים לצפות בלא מעט הדמיות מחשב ולמצוא בקלות את מה שמתאים לבית שלכם. כאשר אתם עושים זאת, שימו לב לצורה המבוקשת, לצבע המתאים לבית, וליחסי הגדלים. הבחנתם בדלת בולטת? היא תבלוט גם בבית שלכם. הבליטה שלה נובעת ממסגרות עבות, בדרך כלל, ועל כן זה מתאים בעיקר לחדרים גדולים, בהם נדרשים רכיבים רחבים ליצירת השפעה על עיצוב המקום. אם הדלת מכילה רכיבי מסגרת מאד דקים וקטנים, היא תתאים מבחינה ויזואלית לחדר קטן, בו כל רכיב עיצוב מעט עבה עלול להעכיר את העיצוב על ידי יצירת מיקוד עודף.

דלתות פנים למטבחדלת פנים לחדר שינה

בחירה מתוך סגנונות דלת מגוונים

ניתן לבחור דלת הזזה עם חריטה, ניקל או חלקה ולהתאים אותה לשאר הדלתות בבית ולצורך בה. סגנונות הדלת לא מעטים ומאפשרים לכם למצוא את שביל הזהב ליצירת עיצוב חדר מושלם, אשר ישפיע מאד גם על העיצוב של הבית בראיה הכוללת.

חדרי בית בהם מתאימה דלת הזזה כיס

דלת הזזה יכולה להשלים את יופי הבית כאשר החלל גדול ורוצים המשכיות של הקיר ועם זאת יכולה להתאים לחדרים קטנים בהם הדלת לא נפתחת עד הסוף ונתקלת  בפריטים שבתוך החדר.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

אולם התצוגה
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש,
טלפון: 03-9555051
אולם התצוגה דיזיין
סנטר בני ברק:
כתובת: קניון דיזיין סנטר, קומה 3 
רח' הלח"י 2
טלפון: 03-6162120

אולם תצוגה קרית גת:
כתובת:
 ישראל פולק 44
טלפון: 08-8588500

הנהלת פנדור
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש
טלפון: 03-9555000

אולם התצוגה נתניה:
כתובת: מתחם הום דיזיין,
הגביש 10, א.ת פולג
טלפון: 09-7414471

מכירות לקבלנים וסוחרים
office@pandoor.co.il
פקס: 03-9617446