נגישות
 

דלתות פרימיום יוקרתיות

דלתות פרימיום יוקרתיות 

מעוניינים לבחור דלתות הזזה חדישות באיכות גבוהה וברמת גימור חסרת פשרות מבחינה דקורטיבית? זקוקים לדלתות בוטיק שיאפשרו לכם להיכנס ולצאת מהחדרים בקלות רבה, ולהתנהל בבית ללא התנגדות וקשיים? דלתות פרימיום יוקרתיות של פנדור פותחות לכם צוהר לעולם חדש של בקרת כניסה שלא הכרתם. כשאתם פונים לבחור דלת הזזה בחברה כמו פנדור אתם נהנים מכל היתרונות!

טריקה שקטה וגרירה קלה של כל דלת

דלתות הזזה של פנדור מאפשרות לכם לפתוח ולסגור אותן בקלות. הפלטות קלות משקל, אך עמידות וחזקות מאד, הלכה למעשה. בנוסף, הדלתות אף פעם לא נטרקות ברעש עז: גם כאשר הן נסגרות בתאוצה – זה תמיד יסתיים בשקט מופתי. דלתות הזזה של פנדור מאפשרות ללקוח שקט תעשייתי ותפעול קל וידידותי.

עיצובים מיוחדים לכל דגם של דלתות הזזה

דלתות הזזה מעוצבות ניחנות בתבניות דקורטיביות מיוחדות אשר תוכננו בקפידה על ידי האדריכלים המובילים בענף העיצוב הביתי.

 
דלתות פנים יוקרתיתדלת אקוסטית

יעילות בכל מצב בו הדלת נמצאת

כאשר הדלת פתוחה היא מוכנסת אל תוך כיס ממנו ניתן גם לשלוף אותה. כאשר הדלת סגורה – היא נצורה על המפתח, : נצורה על מפתח ואינה "רוקדת" על המסילה. השחרור מהנצרה קל, וכמוהו גם ההכנסה וההוצאה מהכיס. יעילות כזו בהתקנים כמו דלתות הזזה לא קל למצוא, אך בפנדור – זהו ה- אל"ף בי"ת בכל דגם שלדלת הזזה.

מבחר גדול מאפשר לכם לקבוע בקלות את הדלת בכל חדר בבית

מומלץ להתבסס על דלתות הזזה עם פרופילים ומסגרות-צד עבות בחדרים גדולים ועל דלתות הזזה עם פרופילים ומסגרות-צד דקות כשהחדרים קטנים. מומלץ להתבסס על דלתות בצבעים אשר מאפיינים את אלו הקיימים בכל חדר. בדרך זו אתם גם שומרים על הזהות העיצובית של החדר, וגם דואגים שההתקן החדש לא ימשוך תשומת לב יתרה המתבטאת במיקוד עודף בשל מראה חריג. רק כאשר המבחר בחנות גדול, ונציגי המכירות והייעוץ מנוסים – אתם מבטיחים לעצמכם דלת מתאימה, ללא חריגות זו.


 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

אולם התצוגה
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש,
טלפון: 03-9555051
אולם התצוגה דיזיין
סנטר בני ברק:
כתובת: קניון דיזיין סנטר, קומה 3 
רח' הלח"י 2
טלפון: 03-6162120

אולם תצוגה קרית גת:
כתובת:
 ישראל פולק 44
טלפון: 08-8588500

הנהלת פנדור
ראשון לציון:
כתובת: רח' אצ"ל 20
אזור התעשייה החדש
טלפון: 03-9555000

אולם התצוגה נתניה:
כתובת: מתחם הום דיזיין,
הגביש 10, א.ת פולג
טלפון: 09-7414471

מכירות לקבלנים וסוחרים
office@pandoor.co.il
פקס: 03-9617446